Rohový regál: Ideální pomocník v mnoha místnostech

Potřebujete spolehlivý úložný prostor? Pokud ano, rozhodně se vyplatí vsadit na kvalitní vybavení konkrétní místnosti nábytkem. Mnohde se všechno řeší moderním nábytkem, který je ale z hlediska ceny poměrně nákladnou záležitostí. Navíc do některých místností bohatě postačí pouze police. Typickými prostory jsou například garáž, sklep nebo technické místnosti. Všude se obejdete s kvalitním regálovým systémem. Jaké variace takovýchto regálových systému volit a kde si najdou své uplatnění? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Bytelné, ale lehké regálové systémy

Moderní regálové systémy se vyznačují maximální stabilitou kombinovanou s minimální hmotností. Zapomeňte na staré velké police, které nebylo možné ani uzvednout. Sestavit takovýto regálový systém svépomocí prostě a jednoduše nešlo. Moderní regály jsou vyrobené z lehkého kovu, takže je bez problémů člověk sestaví svépomocí. I přes minimální hmotnost jsou vysoce stabilní. Věci, jež jsou v nich uložené, tak nebudou vystaveny žádnému nebezpečí.

Jednoduché složení a elegantní design

Skutečně nic složitého. Všechno zvládnete během několika desítek minut. Přiložený návod je velmi jednoduchý a regálový systém složí jakýkoli šikovný člověk. Vzhled jednotlivých polic je také elegantní, takže se není třeba obávat ni toho, že budou regály v některé místnosti na očích. Barevně je lze ladit různé, záleží na konkrétním umístění.

Poslouží v mnoha místnostech

Tím si můžete být jistí. Takový rohový regál bude třeba garáži náramně slušet. Umístit se do něj dají třeba pneumatiky nebo jakékoli předměty, s nimiž aktuálně pracujete. Nosnost regálů se pohybuje klidně i kolem 300 kg. Vynikajíc jsou regály od společnosti Majster Regál třeba i ve sklepě nebo v technických místnostech. Využití mají zkrátka multifunkční.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář