Pořiďte si kvalitní vířivku

Vířivá vana vás nemusí fascinovat jen ve filmech a v časopisech. Jedná se o zboží, které je dnes běžně dostupné i u nás. V článku naleznete základní informace o vířivých vanách a prezentaci sortimentu firmy BETA.

Co je to vířivka a proč ji pořídit?

Vířivé vany jsou známé jako místo pro uvolnění, party, ale i romantické chvilky. A takovou roli také plní – jedná se o místo určené pro relax a odpočinutí si po náročném dni. Konkrétní podoba takové relaxace je pak na vaší fantazii.

vířivá vana

O vaše pohodlí v podobě hloubkové masáže se stará několik trysek umístěných na dně vany plné vody ohřáté na tělesnou teplotu. Vířivky firmy BETA je možné umístit do vnitřních i vnějších prostor, interiér však neklade tak velké nároky na údržbu a stejně tak šetří výdaje za ohřev.

Obvykle jsou vany projektovány pro 3 až 6 osob, naleznete ale i větší modely. Trysek pak může být 18 u nejmenších modelů, nebo přes 60 u luxusních.

Nabídka společnosti BETA

Firma beta vám nabídne kvalitní certifikované vířivky maximální kvality, vytříbeného designu a nepřekonatelného komfortu. Přehled nabízeného zboží naleznete na firemní webové prezentaci, kde vířivky a vířivé bazény můžete snadno prostudovat.

Nabídka je rozdělena do několika přehledných kategorií:

–          SOUTH SEAS SPAS za výhodnou cenu

–          Vířivé vany ISLAND class s důrazem na kvalitu a výbavu

–          Luxusní vířivé vany PLATINUM class

U každého modelu naleznete základní přehled parametrů (rozměry, počet osob, výbava trysek a další).

U firmy BETA si můžete vířivky osobně prohlédnout

Rádi byste si vířivky prohlédli osobně? Není nic jednoduššího, než navštívit kamenný showroom firmy BETA. Vybrané modely jsou zde vystaveny, s výběrem vám pak pomůže proškolený personál.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním: