Posouvejte s rozmyslem – stavební pouzdra JAP a ECLISSE

Stavební pouzdra jsou konstrukčním prvkem, který se po revoluci vrátil do našich zemí a udává trend v moderních interiérech. V dnešním článku budeme mluvit o kvalitních stavebních pouzdrech pro posuvné dveře – stavebních pouzdrech značky ECLISSE a JAP.

Řešení na celý život: Šetřit se nevyplácí

Protože se jedná o konstrukci, se kterou je ideální počítat již při výstavbě nového domu, je také nutné počítat s tím, že dům bude stát minimálně desítky let. Investice do levného pouzdra by vám tak velmi pravděpodobně dříve či později zkomplikovala život.

Posuvné dveře JAP

Samotné pouzdro totiž neplní pouze funkci „díry, kam zajíždí dveře“, nahrazuje z části funkci opěrné zdi. S ohledem na dlouhé roky chtěného bezproblémového chodu tak musí splňovat vysoké standardy kvality. Levná pouzdra se s věkem mohou kroutit, vrtat a časem vás nejspíše donutí k rekonstrukci. Kvalitní výrobky jsou zárukou, že se vám toto nestane a pouzdro bude na svém místě po celý váš život.

Proč posuvné dveře?

Pokud nad posuvnými dveřmi uvažujete, rozhodně svůj úmysl neměňte. Spolehnete-li se na prověřenou značku, rozhodně nebudete litovat. Jaké jsou hlavní důvody pro pořízení posuvných dveří?

Pouzdra JAP

Moderní trend s nádechem luxusu

Jedná se o moderní záležitost. Posuvné dveře lze osadit v podstatě jakýkoli křídlem. Nabízí tak nejspíš ještě více řešení, než dveře klasické. Neláká vás křídlo celé ze z matného skla?

Posuvné dveře mohou vytvořit v místnosti velmi nadčasový design, který ocení i příští generace.

Konec nevyužitého prostoru

Z praktického hlediska je pak samozřejmě hlavním důvodem praktičnost. Kvůli té se často rozhodneme i pro zásadní rekonstrukci a dodatečnou instalaci posuvných dveří.

Nechcete snad už konečně plnohodnotně využívat prázdné „kouty“ vznikající za klasickými dveřmi? Po instalaci stavebního pouzdra vykouzlíte z malých místností velké.

Zvolte prověřeného výrobce

Doporučujeme italského výrobce ECLISSE, či česká JAP pouzdra. Výrobky obou prověřených značek, které splňují přísné parametry jakosti ISO 9001, naleznete v obchodě www.eclisse-jap.cz.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář