Využijte potenciálu metropole: Bytové a komerční prostory v Praze

Praha je městem, které nabízí možnosti nesrovnatelné s jakoukoli jinou lokalitou v ČR. Stala se centrem obchodu, vzdělání, umění a skýtá tak nadaným a pracovitým lidem obrovské příležitosti. Využijte příznivých cen zbrusu nových bytových a komerčních prostor!

Praha – Kdo se snaží, uspěje

Díky výsadnímu postavení Prahy v rámci naší republiky patří naše hlavní město z hlediska HDP Vizualizace projektu Prosek Parkmezi deset nejvyspělejších území Evropy.

Pro drobné živnostníky je skvělou volbou mít obchod v místě bydliště. V novém Harfa Parku (Praha 9 – Vysočany), kde našlo v posledních letech domov 4500 nových obyvatel, je rentabilita komerčních prostor prakticky zaručena. Komerční prostory Praha nabízí i kvůli doznívající krizi takřka v neomezeném množství. Příležitost k nastartování vlastního obchodu je díky tomu nebývale příznivá.

S prostory se při projektování budov přímo počítá, mezi typické obchody patří drogerie, restaurace, hospůdky, bakterie, večerky, květinářství, cukrárny, kavárny a další…

Zázemí je základ – Nové byty po celé Praze

Developerské společnosti projektují naplno, nové byty na prodej v Praze vznikají každý rok. Aktuální nabídka společnosti FINEP čítá lokality:

  • Praha 5 – Barrandov: Kaskády Barrandov IV a V
  • Praha 10 – Hostivař: Nad Přehradou I
  • Praha 9 – Vysočany: Harfa Park V
  • Praha 5 – Stodůlky: Britská čtvrť II, III a IV
  • Praha 10 – Štěrboholy: Malý háj II
  • Praha 9 – Prosek: Prosek Park I, II Habr a III

Proč raději do bytu?

Byty v Praze mají své často přehlížené výhody.

Byt je ideální volbou pro všechny, kterým stačí relativně menší obytné prostory za menší pořizovací náklady. Odpadne Vám navíc většina problémů, které by se museli řešit v domě. Žádné starosti s děravou střechou, napadaným sněhem, nefunkčními garážovými vraty, spory o pozemek… Většinu času Vás budou zajímat pouze spotřební výdaje.

Byty jsou předem stavěny tak, aby byli co nejlépe napojeny na městskou dopravu. Nepřijdete ani o venkovní pobyt, venkovní prostory bohaté na zeleň jsou nezbytnou součástí všech nových zástaveb.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář