Okrasné jehličnaté rostliny od profesionálů

Zařizujte zahradu a rádi byste ji osázeli těmi nejkvalitnějšími jehličnany? Máme pro vás tip na české rodinné zahradnictví s více než dvacetiletou historií: Bambus centrum Kastner. Nakoupíte zde okrasné jehličnany dovážené z celého světa, nejnovější evropské odrůdy nebo například bonsaje dovážené přímo z Japonska.

Originalita na prvním místě, exotické rostliny

Zahradnictví Bambus centrum Kastner začalo na našem trhu působit roku 1993, od svého vzniku se soustředí na maximální kvalitu a originalitu. Jako první tak v celém postkomunistickém bloku stalo lokálním specialistou na prodej bambusů.

Nabídku postupně rozšiřovaly další exotické rostliny – dominantou jsou dnes rostliny japonské.

Japonská zahrada
Foto: bambuscentrum.cz

Japonská kvalita sortimentu dominuje

Dnes zahradnictví klade důraz na úzkou spolupráci s japonskými pěstiteli. Naprostým unikátem je import již tvarovaných bonsají přímo od nejpovolanějších pěstitelů v Japonsku. S těmi probíhá spolupráce na velmi úzké úrovni, osobní kontakt a vlastní výběr odrůd nevyjímaje. Sortiment kromě toho doplňují japonské květníky, zeminy a další zahradní příslušenství.

Evropská nabídka rostlin však nezaostává

Rostliny původem z našeho kontinentu můžete zakoupit časně po jejich vyšlechtění. Zahradnictví Bambus centrum Kastner se řadí ke špičce – sleduje aktuální trendy, objíždí evropské pěstitele a školkaře.

Mimo jehličnany naleznete v nabídce i listnaté dřeviny, magnolie, traviny, trvalky, pnoucí se rostliny a další klasické dominanty okrasných zahrad.

Navštivte zahradnictví osobně nedaleko Prahy

Zahradnictví naleznete v obci Třebíz u Slaného, nachází se na tahu mezi Prahou a Chomutovem. Rostliny se zde prostírají na ploše 4500 m2, naleznete i čtyři skleníky, vodní nádrže a kouzelnou japonskou zahradu.

Poradí vám milý personál, který dokáže poradit se sladěným různých druhů rostlin do harmonického celku – například do zahrady v tradičním japonském stylu. Samotnou realizaci můžete nejen konzultovat, zahradnictví nabízí i kompletní realizaci zahrady na vašem pozemku.


Zde můžete mít reklamu trvale za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním: