Dětské postele z masivu: odolnost a elegance

Přechod z malé postýlky do větší dětské postele bývá jedním z důležitých okamžiků v životě dítěte. Obvykle k němu dochází ve věku dvou až tří let, kdy již dítěti přestane vyhovovat stísněný prostor postýlky. Na co všechno bychom se měli při volbě dětské postele zaměřit?

Základní požadavky, které klademe na dětské postele, jsou bezpečnost, dostatečná stabilita a také příjemný vzhled. Nejlepší volbu v těchto ohledech představují dětské postele z masivu – mezi oblíbené materiály patří především borovice, buk či dub. Ať už se rozhodnete pro klasickou dětskou postel nebo patrové postele, budou vám spolehlivě sloužit po řadu let.

Bezpečnost je na prvním místě

Dětské postele by neměly mít ostré rohy, o které si mohou vaše děti způsobit poranění. Příliš vysoké postele s sebou přinášejí riziko pádu – zvláště u patrových postelí je proto třeba pamatovat na spolehlivou boční bariéru. Věnujte pozornost také tomu, zda jsou dětské dřevěné postele upravené zdravotně nezávadnými laky, které jsou odolné proti oděru, poškrábání a vlhkosti.

masivni-postele

Dětská postel by měla růst s vaším dítětem

Někteří rodiče se snaží dětem usnadnit přechod z dětské postýlky nákupem menší postele pro batolata. Obecně však platí, že děti z této postele rychle vyrostou, a je proto vhodné investovat prostředky přímo do standardní dětské postele. Pokud se vašemu dítěti líbí nějaké výrazné barevné téma, pak mějte na paměti, že za pár let může být všechno úplně jinak…

Skvělou úsporu místa v dětském pokoji vám zaručí patrové postele. Pokud je na jejich výrobu použito pevné masivní dřevo, pak můžete počítat s dobrou stabilitou a dlouhou životností. Svým potomkům určitě uděláte radost patrovými postelemi se skluzavkou. Řadu výhod mohou nabídnout také dětské postele s úložným prostorem.

Kvalitní dětské postele z masivu od firmy Truhlářství Míček

Veškerý sortiment dětských postelí z kvalitního masivu si můžete nechat vyrobit na zakázku u firmy Truhlářství Míček. Ve srovnání s velkými kamennými prodejnami můžete počítat s precizním zpracováním a také výhodnými cenami. Postel si můžete nechat vyrobit přesně na míru podle vašich požadavků, a to třeba i na základě dodané fotografie.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář