Pořiďte si plastová okna přímo od českého výrobce!

Plastová okna jsou bezesporu nejoblíbenějším typem oken v Česku. Vyznačují se dobrými izolačními vlastnostmi, dlouhou životností, nízkými požadavky na údržbu a v neposlední řadě také výhodnou cenou. Pokud chcete při jejich nákupu ještě více ušetřit, nakupte je přímo od spolehlivého českého výrobce, který vám poskytne několikaletou záruku na jejich funkčnost!

Čemu je třeba věnovat pozornost

Při nákupu plastových oken se vyplatí věnovat pozornost několika faktorům. Vzhledem k současným vysokým nákladům na energie hrají velmi důležitou úlohu tepelně izolační vlastnosti oken. Určitě byste však neměli podceňovat ani zvukovou izolaci, ochranu proti srážení vodních par nebo ochranu proti vloupání.

Plastová okna se žaluziemi
Ilustrační obrázek

 

Základní veličinou, která vypovídá o energetické úspornosti oken je tzv. součinitel prostupu tepla oknem – označuje se zkratkou Uw. Jeho hodnota se dnes standardně pohybuje kolem 1,2. Platí, že čím nižší je tato hodnota, tím lepší jsou tepelně izolační vlastnosti okna. Pří splnění potřebných podmínek je možné získat dotaci z programu Zelená úsporám.

Plastová okna pro nízkoenergetické domy

Skvělým řešením pro nízkoenergetické domy mohou být plastová okna ASOKNO Green Line certifikovaná pro program Zelená úsporám. Mohou nabídnout moderní 6-komorový profil s hodnotou Uw = 1,2. (Při použití trojskel se můžete dostat dokonce na Uw = 0,93!). Kondenzaci vodních par spolehlivě zamezí teplý plastový rámeček v kombinaci s vysokou hloubkou zasklení. Samozřejmostí je možnost výběru z mnoha barevných odstínů.

Plastová okna pro pasivní domy

Pro majitele pasivních domů můžeme doporučit plastová okna ASOKNO Passive s unikátními tepelně izolačními a protihlukovými vlastnostmi. Izolační trojskla použitá v kombinaci s německými profily INOUTIC vám zajistí hodnotu Uw = 0,72, která vyhovuje náročným požadavkům kladeným na okna do pasivních domů. V oknech jsou použita tři celoobvodová středová těsnění.

Záruka kvalitního českého výrobku

Ať už se rozhodnete pro kterýkoli typ plastových oken českého výrobce ASOKNO, můžete počítat s 5letou zárukou na jejich funkčnost, která je podpořená 20 lety zkušeností na trhu. Přímo v sídle firmy (Vídeňská 340, 252 42 Vestec u Prahy) je instalována trvalá výstava oken, dveří a zimních zahrad, ze které si můžete vybrat produkty přesně podle vašich představ.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář