Ušetřete peníze při vybavování domácnosti i zahrady s pomocníkem Tipli

Chcete si zútulnit své bydlení, pořídit na zahradu nové grilovací zařízení nebo třeba zahradní nábytek? Pak si kupte nové vybavení přes internet. Výhod to má hned několik. Největší je však ta, že můžete získat část zaplacených peněz zpátky. A není v tom žádný fígl, na starosti to má takzvaný cashback portál.

Monitor s hlavní stránkou webu Tipli.cz, pozadí je rozmazané

Co je cashback?

Slovo cashback po přeložení znamená “peníze zpátky”. Když si tedy koupíte zboží nebo služby přes tento cashbackový portál, získáte od něj několik procent z vaší platby zpět, na Tipli až 33 %.

Jak začít šetřit s cashbackem?

Není to nic složitého: zaregistrujte se zdarma u cashback portálu Tipli a začněte nakupovat. Nejprve si zobrazte webovou stránku cashbacku, tam vyhledejte požadovaný obchod a přejděte do něj (pozor, tenhle krok je pro vrácení peněz ten nejdůležitější). A potom už proces nakupování zůstává tak, jak jste zvyklí.

Kutilské obchody, ve kterých se vyplatí nakupovat

Kde nakoupit prima vybavení a ještě ušetřit? Třeba v obchodech: Butlers, 4home, Tescoma, Chefshop nebo GrilyKrby.cz a další ze sekce Domácnost a zahrada. A také jinde. Prohlédněte si všechny e-shopy, ve kterých s Tipli ušetříte.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář