Stavební pouzdra Eclisse „posouvají“ možnosti vašich dveří

Přejete si, aby vaše interiéry působily moderním a vzdušným dojmem? Hledáte řešení, které by vám pomohlo ušetřit podstatnou část vaší podlahové plochy? Přesvědčte se o tom, že posuvné dveře nemusejí být jen nevkusná kožená harmonika. Vyzkoušejte inovativní posuvné dveře, které jsou určené k zasouvání do stavebního pouzdra Eclisse!

Meclisse
Stavební pouze Eclisse – Ilustrační obrázek

Moderní italský design

Italská firma Eclisse přichází na náš trh s inovativním řešením, které dokáže zcela nahradit klasické otočné dveře. Posuvné dveře se jednoduše „schovají“ do stavebního pouzdra, které je zabudované ve zděné nebo sádrokartonové příčce. Ve srovnání s klasickými „pantovými“ dveřmi tak můžete ušetřit až 8 % plochy vašeho domu – např. při ploše 100 m2 to vychází na celých 8 m2!

Vhodné do stísněných prostor i do širokých vstupních hal

Kromě stísněných prostor chodeb nebo koupelen oceníte stavební pouzdra např. také ve velkých prostorách s širokými průchody, kde je možné použít dvoukřídlé posuvné dveře. Mohou být montované již do příček od tloušťky 100 mm a jsou určené pro veškeré běžné šířky dveří. Systém si dobře poradí i s atypickými rozměry, které jsou k dispozici na objednávku.

Stavební pouzdra

Inovativní řešení na míru vašim interiérům

Nemáte ve stěně dostatek prostoru pro zasunutí obou křídel posuvných dveří? Nevadí! Můžete využít teleskopické pouzdro, do kterého se obě křídla jednoduše „poskládají“. Pouzdro Eclisse je skvělým řešením také pro místnosti, které spolu bezprostředně sousedí, jako tomu bývá např. u koupelen a záchodů. V takovém případě stačí instalovat jedno pouzdro typu „zákryt“, do kterého se potom zasouvají oboje dveře.

Nesmírně elegantní variantou posuvných dveří jsou obloukové dveře „Circular“, díky kterým můžete svoje interiéry rozdělit velmi netradičním způsobem. Zajímavým řešení jsou rovněž otočně-posuvné dveře „Novanta“, které se hodí i do místností s velmi malou šířkou stěny – dveře se z poloviny zasouvají do stěny a druhá polovina se otevírá klasicky do prostoru.

Bezbariérové řešení

Stavební pouzdra jistě ocení také malé děti, senioři a handicapovaní, protože se jedná o zcela bezbariérové řešení – nemusíte se obávat, že budete zakopávat o práh. Manipulace s dveřmi je velmi pohodlná a tichá a stačí při ní vynaložit pouze minimální úsilí. A k tomu je samozřejmě třeba připočíst také skvělý estetický dojem, kterým tyto dveře působí!

Posuvné dveře

Varianta do sádrokartonu a do zdi

Stavební pouzdra Eclisse se vyrábějí ve dvou základních variantách – jsou určená buď do sádrokartonové, nebo do zděné příčky.  V obou variantách jsou určená pro stěny o tloušťce 100 nebo 125 mm, v případě zděných příček jsou k dispozici také stavební pouzdra pro tloušťku 108, resp. 150 mm.

Sádrokartonová pouzdra se většinou instalují přímo při stavbě stěny. Pouzdra určená k montáži do zdi je naproti tomu možné instalovat do předem připraveného stavebního otvoru, do kterého se usazují pomocí montážní pěny.

Zvolte si posuvné dveře podle vašich představ!

Které typy posuvných dveří je možné použít do stavebních pouzder Eclisse? Máte na výběr ze všech běžně používaných typů interiérových dveří, které splňují ČSN normu! Můžete si zvolit levné lakované bílé dveře, ale také oblíbené laminátové dveře, které jsou nabízené ve velmi široké škále dekorů a barevných odstínů.

Pro milovníky přírodních materiálů jsou vhodné dveře z masivu, které u vás doma vykouzlí pohodovou rustikální atmosféru. Luxusní variantou jsou celoskleněné posuvné dveře, které do vašeho interiéru propustí více světla a dokážou zcela proměnit jeho vzhled.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář