Užijte si pohodlí s novými garážovými vraty

Nebaví vás již neustálé otvírání a zavírání vašich starých křídlových garážových vrat? Pokud hledáte praktické a stylové řešení, pak nastal čas, abyste je vyměnili za moderní sekční garážová vrata.

Jde to tak snadno…

Mnoho řidičů si nedokáže představit svůj každodenní život bez následujícího nepříjemného rituálu. Zastavit dva metry před garáží. Vystoupit Garážová vrata zevnitřz auta. Odemknout garáž. Otevřít a zajistit vrata. Nastoupit do auta. Zacouvat do garáže. Zavřít a zamknout vrata. Pokud mezi ně stále patříte, pak pro vás máme dobrou zprávu, že si můžete vystačit se stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání.

Výhody sekčních garážových vrat

Pohodlnější otvírání není zdaleka jedinou předností, kterou nabízejí sekční garážová vrata. Vyznačují se mnohem odolnější konstrukcí, která případné zloděje spolehlivě odradí od pokusů o vloupání. Vratové panely jsou vyrobené z dvojité vrstvy ocelového plechu vyplněné polyuretanovou pěnou s výbornými izolačními vlastnostmi. Teplota ve vaší garáži díky tomu sotva kdy klesne pod nulu.

Zvolte motorový pohon!

V dnešní době se již postupně stávají standardem garážová vrata s motorovým pohonem a dálkovým ovládáním. Pokud by náhodou došlo k výpadku proudu, můžete jednoduše použít nouzové odblokování a s otvíráním vrat si hravě poradí úplně každý. Jsou osazena kvalitním mechanismem s tažnými nebo torzními pružinami, které jsou testovány na vysokou zátěž.

Průmyslová garážová vrata

V podzemních parkovištích, průmyslových halách či skladech najdou svoje uplatnění průmyslová vrata se zesíleným pružinovým mechanismem a s nejkvalitnějším pohonem. Zatímco běžná garážová vrata bývají testována zhruba na 10 000 pracovních cyklů, v tomto případě se jedná dokonce o desetinásobek.

Univers – osvědčená kvalita

Kvalitní materiály a pohonné systémy samozřejmě nejsou tím jediným, čemu byste měli věnovat pozornost při hledání vhodné firmy. Měli byste se zaměřit také na to, s jakou ochotou se vám budou její pracovníci věnovat při sestavování nabídky na míru vašim potřebám a zda vám zajistí profesionální realizaci. Všem těmto podmínkám skvěle vyhovuje společnost Univers, která se může pochlubit předním postavením na českém trhu s více než dvacetiletou tradicí.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář