Dekorační vazby bez práce

Blíží se zima a spolu s ní několik významných událostí, při kterých se neobejdeme bez tradičních vázaných věnců a dekorací – dušičky, advent, Vánoce. Nechce se Vám letos vyrábět dekorace svépomoci? Nebaví Vás fronty a astronomické ceny na tržišti? Zkuste objednat zboží na internetu.

Dušičkové dekorace, aranžmá a vazby

Dekorační věnceNašim bližním, kteří tu s námi již nemohou být, věnujeme nejvíce vzpomínek každý rok 2. listopadu. S tímto datem je tak pevně spojena návštěva hřbitovů, zapálení symbolické svíčky a v neposlední řadě i položení památného věnce, kytice nebo koše.

Dekorace určené k této příležitosti lze zakoupit online za ceny v rozmezí 99 a 189 Kč.

Adventní věnce

Tradiční místo mají v každé domácnosti adventní dekorace. Na internetu je snadno pořídíte za ceny od 180 Kč. Zakoupit můžete tradiční adventní věnce, adventní štoly, či jednodušší designové svícny.

Vše je vyrobeno převážně z čerstvých jedlé, suchých květin a dekoračních materiálů.

Advent 2012 a jednotlivé adventní neděle:

  • 2. 12. 2012 – 1. Adventní (železná) neděle
  • 9. 12. 2012 – 2.  Adventní (bronzová) neděle
  • 16. 12. 2012 – 3. adventní (stříbrná) neděle
  • 23. 12. 2012 – 4. adventní (zlatá) neděle

Další zimní dekorace

Závidíte sousedům věnce na dveřích? Pořiďte si jeden i Vy, z pohodlí svého domova! Za ceny od 145 zakoupíte online stylové mechové věnce, proutěné věnce, pletené zvony, svícny, a spoustu dalších doplňků.

Kromě toho máte možnost si objednat vazbu dle svých představ. Stačí jen napsat na kontaktní e-mail info@dekoracnivazby.cz či telefon 724 784 185. Můžete tak zakoupit jedinečnou ručně zpracovanou dekoraci, kterou nikdo jiný nemá!

Kde objednat?

Tyto a jiné zimní dekorace můžete zakoupit v obchodě www.dekoracnivazby.cz vlastněný firmou PELI-EKO, s. r. o., která se již od roku 1997 specializuje je výrobu dekorací. Její dekorace naleznete v domácnostech, penzionech a restauracích po celé České republice.


Zde můžete mít reklamu trvale za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář