Profesionální zateplení domu Profibau

Jsou Vaše výdaje za vytápění příliš vysoké? Trpíte v létě nesnesitelným horkem? Učiňte tomu přítrž!  S kvalitním zateplením od stavební společnosti Profibau.

Proč zateplit dům?

Odborně provedení zateplení domu je jedna z nejrozumnějších investic. Jejím výsledkem může Zateplení domubýt až 50% snížení výdajů za vytápění nebo klimatizaci. Ceny energií stále rostou a investice se tak s roky mnohonásobně vrátí.

Jak stavbu zateplit?

Firma Profibau provádí zateplení tří oblastí domu.

Zateplení střech

Střecha je obrovskou plochou, kterou nám uniká teplo, v létě se pak zejména v podkroví často horkem „nedá žít“. Kvalitní zateplení střechy je nedílnou součástí řádně odvedené rekonstrukce. Získáte až 50% úsporu tepelné energie a celoročně stálé klima uvnitř objektu.
Jak kvalitně zateplenou střechu poznat? V zimě je to jednoduché: Zatímco Vašim sousedům sníh ze střechy rychle sleze, na Vaší střeše zůstane peřina až do jara.

Zateplení fasád

Lajk si pod pojmem zateplení domu většinou představí nanesení vrstvy polystyrenu na zdivo objektu, jedná se však (zjednodušeně řečeno) pouze o jednu část rekonstrukce – o zateplení fasády.

Zateplením fasády získáte:

Zateplení domu

  • Výrazně lepší tepelně a zvukově-izolační vlastnosti
  • Prodloužení životnosti celé budovy
  • „Omlazení“ domu díky nové moderní fasádě

Výměna oken a dveří

Stará okna a dveře mohou mít na svědomí až 30 % ztráty tepla Vašeho domu. Jejich výměna tedy rychle přinese velké úspory za vytápění.

Proč zvolit zateplení od Profibau?

Profibau je stavební firma s mnohaletými zkušenostmi, která klade důraz především na osobní přístup a kvalitu odvedených prací. Tým profesionálů dotáhne každý aspekt zateplení domu k dokonalosti, vždy si můžete být jisti, že odvedené práce následují poslední trendy.

Po celé ČR Vám nabídnou své služby za příznivé ceny, volit můžete z několika zateplovacích systémů (BAUMIT, WEBER, EXTHERM, STO…). Cenu zateplení si můžete sami vypočítat stránkách společnosti – www.profibau.cz.

 

Toto je komerční prezentace společnosti Profibau CZ, s. r. o. – www.profibau.cz

Máte dům řádně zateplený? Pochlubte se nám v komentářích!


Zde můžete mít reklamu trvale za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

One Comment - Napsat komentář

  1. zateplení fasád · Upravit

    V zimě jde moc dobře vidět jak jsou některé domy špatně zateplené. Zatímco na většině je větší sněhová pokrývka na jiných sníh taje jedna dvě což znamená pouze to, že v těch místech uniká dost tepla. Investice do zateplení sice není zanedbatelná ale vyplatí se a postupem času se vám peníze vrátí i s úroky. Přitom způsobu zateplení je mnoho, myslím, že vybere si každý – ten co chce úplnou izolaci i ten co chce šetřit.

    Reagovat

Přidejte komentář