Doplňky stravy pro pevné zdraví

ZažíváníKonzumujete málo vlákniny, vitaminů či jiné důležité složky potravy? Máte s tím spojené zdravotní problémy? Pak právě pro Vás jsou na trhu doplňky stravy, díky kterým můžete podpořit správnou funkci svého těla a předejít tak nečekaným zdravotním problémům.

Co jsou doplňky stravy?

Jedná se o přípravky nejčastěji prodávané ve formě tabletek pro ústní užití. Nejde ale o léky, jsou kategorizovány jako potravina – neléčí, mají pouze „příznivé účinky na zdraví“. Jejich účelem je doplňovat stravu o složky, kterých konkrétní osoby nepřijímají skrz běžné pokrmy dostatek. Ve většině případů se takto doplňují vitaminy a minerální látky. Doplňky stravy jsou volně dostupné v lékárnách i ostatních maloobchodech a neměly by způsobovat žádné vedlejší účinky.

Pročistěte si organismus

Nefunguje už Vaše trávení jako dříve? Kromě klasických doplňků obsahujících vitaminy a podobně, jsou na trhu i detoxikační doplňky. Ty se používají pro pročistění těla, zbavení se starých usazených látek a nastolení nové harmonie v organismu.

Typicky se jedná o uvolnění zaneseného trávicího ústrojí, ve kterém se roky konzumace nezdravých a chemicky upravených jídel hromadí množství nechtěných látek. Detoxikační kůrou dosáhnete dokonalého pročištění organismu. Trávicí ústrojí pak funguje znatelně lépe, což má vliv i na psychiku a následně na celkový pracovní výkon jedince.

Co po detoxikaci? PSYLLIUM!

PsylliumVyhněte se opětovnému zanesení trávicího traktu a využijte doplňky, které dokážou problémům s trávicím traktem předejít.

PSYLLIUM je látka, která se v přirozené formě nachází v semenech jitrocele indického. Tato semena jsou velmi bohatá na vlákninu. Vláknina má příznivý vliv na trávení. Urychluje posouvaní potravy, „stírá“ stěny střev a udržuje přirozenou mikroflóru.

PSYLLIUM dále mírní nadýmání, odstraňuje zácpu a předchází průjmům. Zajímavou vlastností je schopnost udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi.

Tablety jsou vhodné pro děti i dospělé, jejich účinek je znatelný již po několik prvních tabletách, které se berou v množství 1 pilulka za den.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář