Jaro se blíží. Při nákupu nářadí online můžete ušetřit

Jaro už nám pomalu klepe na dveře a kutilové nebo zahrádkáři se nemohou dočkat, až naplno vypukne. Nezapomeňte se před začátkem jara na sezonu pořádně připravit. Poradíme vám, jak ušetříte na nákupu zahradní techniky a hobby sortimentu.

Ušetřete na nářadí

Až donedávna byl nákup hobby zboží dominantou pouze kamenných prodejen. Doba se ale mění a dnes pořídíte vše potřebné z pohodlí domova. Trendu rostoucí e-commerce se přizpůsobují i největší řetězce typu Mountfield nebo Hornbach.

Nakupovat hobby sortiment na internetu se vyplatí

Péče o domácnost a zahradu není hračka. Abyste si práci usnadnili potřebujete spoustu nářadí, techniky a nejrůznějších vychytávek. Kdybyste se pro každý výrobek museli vláčet na prodejnu, tak se z toho za chvíli zblázníte. Nákup online je nejen rychlý a pohodlný, ale zboží vám e-shopy doručí až domů. Nemusíte tedy složitě zařizovat dopravu.

Nákupy na internetu mají i další skvělé výhody.

Na výběr zboží máte klid. Nejste limitováni časem, ani vás do nákupu netlačí prodejci. Snadno si tak můžete porovnat veškeré produkty a vybrat ten nejlepší. Na internetu se můžete těšit na kompletní nabídku sortimentu, která mnohonásobně převyšuje zboží vystavené na prodejně.

Jak získat nářadí a zahradní techniku za pár kaček?

Zapomenout nemůžeme ani na vaši peněženku. Tu vůbec nejlepší výhodu jsme si totiž nechali na konec.

Nákup na internetu bývá výhodnější než v kamenných prodejnách, a to díky nižším nákladům. Pro vás máme ale další skvělý způsob, jak nakupovat ještě výhodněji. Vstupte do nákupního a věrnostního klubu Tipli a nechte se za nákupy odměňovat.

Tipli vám zcela zadarmo přináší hromadu slevových kuponů nejen do hobbymarketů, hlídá za vás slevové akce, a dokonce vám z nákupu vrátí část peněz zpět.

Nejvýhodnější nákupy na internetu s Tipli

Pojďme se podívat, jak vám nákupy s Tipli šetří čas a peníze.

Připravte se na jaro a pořiďte si novou sekačku. Na Tipli najdete vždy aktuální přehled slev, např. slevy až -50 % na sekačky v obchodě Mountfield. Zároveň si můžete prohlédnout právě probíhající akce v Mountfield letáku.

Jste kutil srdcem i duší? Tipli vám pomůže výhodně vybavit vaši dílnu a nakoupit skvělé nářadí. V nabídce více než 1125 partnerských obchodů si na Tipli vyberete e-shop i-domacipotreby.cz, kde nakoupíte dvoukotoučovou brusku za 1 589 Kč. Po nákupu vám Tipli automaticky připíše odměnu 79,45 Kč. Toto kouzlo se nazývá cashback a skutečně funguje.

Registrujte se do nákupního klubu Tipli a nakupujte výhodně i vy

Zaujaly vás nákupy na Tipli a chcete i vy zažít opravdu výhodné nákupy? Přidat se k nákupnímu klubu Tipli je hračka. Registrace je zdarma a zvládnete ji za pár vteřin.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář