Kapslová espressa Bosch Tassimo

Máte rádi dobrou kávu, ale říkáte si, že kávovar je příliš složité zařízení? S kávovarem Tassimo připravíte během několika vteřin šálek jako od profesionálů.

Co je Bosch Tassimo?

Bosch Tassimo je vysoce moderní kávovar. Vyniká svojí jednoduchostí na obsluhu, přívětivým designem a unikátní technologií přípravy kávy, čaje či horké čokolády. Tassimo po zakoupení doma jednoduše vyndáte z krabice, zapojíte do zásuvky a během několika minut si můžete vychutnat první připravený nápoj. Vše je maximálně jednoduché a přitom okamžitě funkční.

Jak Tassimo funguje

Pří přípravu kávy potřebujete zakoupit kapsle, které jsou k sehnání ve většině obchodů s potravinami nebo na internetu.
Do kávovaru, který stačí pouze naplnit vodou, pak stačí jen vložit kapsli s konkrétní náplní. Inteligentní kávovar Tassimo díky čárovému kódu pozná, o jakou kapsli se jedná. Stačí už jen stisknout ovládací tlačítko a nápoj se okamžitě připravuje.

Stiskem jednoho tlačítka můžete během chvíle připravit vynikající kávu, čokoládu nebo čaj pro celou rodinu i návštěvu.

Několik druhů kapslí

Existuje nepřeberné množství lahodných nápojů, které Vám Tassimo okamžitě připraví po stisku jediného tlačítka. Záleží jen na tom, jakou kapsli do přístroje vložíte.

Širší nabídku nápojů obvykle naleznete na internetu, základními druhy jsou Jacobs Krönung Espresso, Cappuccino, Machchiato, čaj a horká čokoláda Milka. Zakoupíte ale i kapsle značky Nescafé a DeLonghi.

Nadělte si Tassimo pod stromeček

Oslovilo Vás Tassimo? Není nic jednodušší než si jej zakoupit v internetovém obchodě www.LEVNEelektro.cz, specialisty na spotřební elektroniku.

V nabídce naleznete dvanáct druhů kávovarů Bosch Tassimo za ceny od 1599 do 3159 Kč. Pohodlně zde také můžete objednat kapsle Tassimo, které se pohybují cenově okolo 119 Kč.

Historie obchodu na internetu sahá až do roku 2004. O Vaši spokojenost se stará tým 60 proškolených zaměstnanců. Že svoje poslání vykonávají dobře, potvrzuje zejména obdržení certifikátu ShopRoku 2012 – finalista.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář