Matrace a molitany za skvělé ceny u Molitan-Matrace.cz

Víte, že matrace se má měnit ideálně jednou za pět, či nejpozději deset let? Starší matrace již mohou obsahovat roztoče, baterie a plísně, které nemají mnoho společného se zdravým spánkem.

Častá výměna matrací může být pro vícečlennou rodinu velmi nákladnou záležitosti, vyplatí se proto pečlivě vybírat. Na internetové adrese Molitan-Matrace.cz naleznete matrace a molitany za velmi příznivé ceny, jejichž kvalita přitom splňuje běžné standardy. Molitan však není pouze cenově dostupným materiálem pro výrobu matrací! Přečtěte si v našem článku, co vše vám internetový obchod Molitan-Matrace.cz nabízí.

Studená pěna

Molitanové desky do matrací či na čalounění

Dominantní kategorii zboží tvoří molitanové desky. Jedná se o molitanovou desku určenou dle rozměru k různým využitím.

Kromě „obyčejného“ molitanu, který pořídíte v základním rozměru 200x100x1cm za 78 Kč. V nabídce naleznete i dražší studenou a paměťovou pěnu. Za příplatek získáte pro spánek příznivější materiál – pěna zajistí páteři kvalitnější oporu, váha těla bude rovnoměrněji rozložená. Populárním řešením je kombinace více materiálů.

Kromě matrací, či čalounění můžete desky využít jako sedáky, či mycí houby. Obchod upraví metráž molitanu zdarma na míru přesně dle objednávky.

Molitanové hřebeny jako izolace

Zvukově dokonale izolovaná zkušebna? Sen každé kapely – splňte si svůj sen, začnete nákupem molitanu! Molitanové hřebeny patří k nejpoužívanějším materiálům pro obklad zdí za účelem zvukové izolace.

Molitan jako izolace

Molitanová drť – Levná a přitom funkční výplň

Zbytkový molitan prodává obchod v kilovém balená jako molitanovou drť. Jedná se o materiál vhodný pro výplň polštářů, plyšových hraček. Materiál je tedy určen švadlenkám a kreativcům.

Zajímavou volbou může být molitanová drť i pro výplň krabic při převozu materiálu a nábytku. V pojené podobě se pak opět používá do matrací, či na izolace.

Důraz na cenu

Vše na míru i na počkání, důraz na cenu

Pracovníky obchodu můžete navštívit i osobně v Liberci (ul. Košická 11). I zde si lze objednat molitan, který dostanete nařezaný v přesném rozměru a to na počkání.

Že provozovatel své práci rozumí, dokazuje fakt, že s molitanem obchoduje již od roku 1994.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář