Dveře na míru z pohodlí domova

Hledáte kvalitní interiérové dveře za rozumnou cenu? Nedokážete se zorientovat v široké nabídce různých modelů, povrchových úprav a skleněných výplní? V takovém případě je právě vám určen jednoduchý a přehledný konfigurátor dveří Da Vinci.

Italská kvalita za skvělou cenu

Interiérové dveře Da Vinci představují záruku jedinečného italského stylu a kvality. Ať už dáte přednost klasickému, kazetovému, hladkému či rustikálnímu designu, můžete se spolehnout na kvalitní zpracování s využitím moderních technologií.

Interiérové dveřeSamozřejmostí je povrchová úprava dveří pomocí vysoce odolného CPL laminátu, systém elegantních zaoblených hran a skleněná výplň dle vaší volby. V nabídce naleznete obložkové dveře a zárubně, jejichž dekor si můžete zvolit v souladu s ostatními prvky vašeho interiéru.

Online výběr v několika krocích

Aby byl výběr co možná nejpohodlnější, je pro vás k dispozici velmi intuitivní „jednominutový“ konfigurátor dveří. S jeho pomocí byste měli být schopní vybrat všechny důležité parametry vašich dveří během několika málo okamžiků.

V prvním kroku budete dotázáni na volbu vhodného modelu dveří. Máte na výběr z více než dvou desítek modelových řad – namátkou můžeme jmenovat např. klasický design Samantha, Palermo či Veneto nebo klasický design Luca, Livorno či Fano. V dalším kroku poté budete moci dále upřesnit, zda dáváte přednost plným, nebo proskleným variantám dveří. U některých modelů si můžete zvolit prosklení z jedné, dvou, nebo dokonce tří třetin.

CPL laminát nebo PVC fólii?

V následujícím třetím kroku se již dostáváme k volbě povrchové úpravy. Nejoblíbenější variantu představuje povrch z kvalitního CPL laminátu, na jehož stálost je poskytována 10letá záruka. Je téměř nepostradatelný v místnostech s náročnějším provozem, jako jsou kuchyně nebo koupelny, spolehlivě si však poradí také s náporem hyperaktivních dětí nebo domácích mazlíčků.

O něco levnější alternativou povrchové úpravy jsou PVC fólie, které je možné doporučit do domácností, ve kterých nedochází k přílišnému opotřebení. Také zde si můžete vybrat ze široké škály dekorů, které věrně imitují přírodní dřevo. Konkrétně si můžete zvolit imitaci javoru, buku, dubu, olše, ořechu či wenge nebo provedení v bílé barvě.

Vše funguje rychle a přehledně…

Nakonec pak už jenom zbývá zadat šířku vašich dveří (k dispozici jsou všechny standardní rozměry: 60, 70, 80 a 90 cm) a zda se má jednat o pravé nebo levé dveře. Na požádání je možné dveře osadit také mřížkou s ventilačními otvory ve vámi zvolené barvě.

Celý postup výběru dveří a zárubní je opravdu velmi jednoduchý a nezabere vám o mnoho více než slibovanou jednu minutu. Prohlédněte si, jak vypadá nekompromisní italská kvalita Da Vinci za příznivou cenu!


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář