Nábytek z masivu provoní celý dům a navodí atmosféru

V dnešní době se přírodní materiály často nahrazují umělými. Nejčastějším důvodem je úspora peněz. My vás ovšem přesvědčíme, že investice do masivního nábytku má smysl. (Komerční sdělení)

Příroda to umí nejlépe

Moderní prvky plné skla a kovů jsou možná líbivé, stejně jako na dotyk jsou ale chladné i na pohled. Ani napodobeniny dřeva nemohou nabídnout krásu desítky let rostlého materiálu.

Stůl z masivu
Stůl u masivu – Ilustrační obrázek

Nábytek z masivu je zdravotně absolutně nezávadný, čímž se průmyslově zpracovaný materiál může pochlubit zcela výjimečně. Nábytek z masivu je proto skvělou volbou pro alergiky a astmatiky.

Skvělá je i atmosféra, kterou takový nábytek dokáže navodit. Vůně dřeva a pryskyřice vydrží v místnosti roky. Zapomeňte na pach lepidel a čistidel „moderního“ nábytku. V oblasti estetiky vítězí dřevo ve všech ohledech.

Dlouhá životnost šetří peníze

Nábytek z masivu má nálepku drahého vybavení pro movité. Ti prozíravější ale hodnotí věc z dlouhodobějšího hlediska. Zatímco levnou napodobeninu můžete za několik let vyhodit, masivní nábytek bude sloužit po desetiletí. V konečném důsledku se tak jedná o jednorázovou investici na celý život.

Nemusíte se bát o módní trendy, dřevo bylo vždy tím nejlepším, čím můžete interiér vybavit a nic se na tom nezmění ani v budoucnu.

Masivní nábytek od seart.cz

Výrobce masivního nábytku Seart.cz patří mezi největší v České republice. Jedná se o kvalitní masivní nábytek za skvělé ceny. Na www.seart.cz nakupujete přímo od výrobce, cena výrobku je tak snížena o náklady na transport do velkoobchodu a maloobchodu. Vaše zboží je doručeno k vám domů přímo z výroby.

Seart vyrábí nábytek z velké části ručně. Zaměstnanci ukazují své umění na výběrovém dřevu ze střední a severní Evropy.

Výrobky jsou rozváženy vlastní firemní dopravou, je tak zaručen dokonalý dohled nad celým procesem od výroby až po předání zákazníkovi i v případě cesty přes celou republiku. Možností je i osobní odběr po dokončení zakázky přímo ze skladu.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář