Nože Wüsthof – elegantní pomocník pro každou kuchyni

Máte rádi dobré jídlo, elegantní design a nekompromisní funkčnost? Pak musíte prozkoumat širokou nabídku nožířských produktů a dalších kuchyňských doplňků světoznámého německého výrobce Wüsthof Dreizackwerk Solingen.

CLASSIC ImageTato rodinná firma vyrábí nožířské produkty již po sedmou generaci a patří mezi špičku ve svém oboru. Ještě dnes se můžete běžně setkat s noži a nůžkami vyrobenými právě firmou Wüsthof v Solingenu v minulém století. Svým výrobkům důvěřují natolik, že na ně poskytují doživotní záruku.

Nože pro nadšence i profíky

Nabídka nožů a příslušenství je ohromující. To nejlepší co můžete získat je kovaný nůž, který vás okouzlí svojí praktičností a dlouhotrvající extrémní ostrostí. Nože se dělí do jednotlivých řad, z nichž každá nabízí trochu jiný pohled na jejich využití, materiál a design.

Nejobsáhlejší, neuniversálnější a také nejoblíbenější řadou je řada Classic. Jak název napovídá, jedná se o klasickou představu nože vykovaného z jediného kusu té nejkvalitnější oceli. Na výrobu rukojeti je použitý syntetický materiál a rukojeť je připevněna třemi tradičními nýty. Přechod mezi rukojetí čepelí je zcela beze spár, aby bylo dosaženo naprosté hygieny.

Náročnější uživatelé nejčastěji sahají po mimořádně elegantní řadě Ikon, nebo Classic Ikon. Rukojeť nožů Ikon je vyrobena ze vzácného dřeva a stala se vlajkovou lodí produktového portfolia. Profesionálové potom oceňují řadu LE CORDON BLEU, která vzešla z požadavků této přední světové kuchařské školy. Tyto nože jsou přizpůsobeny pro každodenní mnohahodinnou práci…

Za málo peněz hodně muziky

Zajímavou alternativou jsou nože nekované. Ty se vyrábějí ze stejné oceli jako nože kované, ale neprocházejí procesem kování. Tak je možné vyrobit opravdu kvalitní nerezový nůž za velmi příznivou cenu. Tyto nože naleznete v řadách Silverpoint a Gourmet.

Radost z vaření

Pokud vám dělá vaření radost, objevte tyto a další praktické pomocníky z dílny Wüsthof Dreizackwerk Solingen, kteří jsou připraveni vám na doživotí sloužit. Tyto špičkové výrobky jsou často pořizovány i jako dárky k narozeninám, svatební dary, nebo dary k různým výročním a jiným životním příležitostem. Udělejte sobě nebo svým blízkým radost pravým kovaným nožem ze Solingenu. Ucelenou nabídku naleznete ve specializovaném obchodě www.kovanenoze.cz.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář