Stínící technika v interiéru

Nechcete už mít během letních dnů doma jako ve skleníku? Trápí vás za okny nedostatek soukromí? Pak čtěte dále, poradíme vám.

Problém: V létě se místnosti přehřívají

(Komerční sdělení) K trendu úzkých zdí a velkých oken novostaveb neodmyslitelně patří dva nešvary. Během letních dnů se potýkáme uvnitř místností s nesnesitelně vysokými teplotami. Francouzská okna dokážou každou místnost proměnit ve skleník a ani s menšími otvory to není o mnoho lepší.

Vertikální žaluzie zastíní i ta největší okna
Vertikální žaluzie zastíní i ta největší okna

Klimatizace není často vhodným řešením. Její provoz je finančně náročný a málokomu se chce doma dýchat uměle ochlazený vzduch. Často taková zkušenost navíc vede k onemocnění.

Ztráta soukromí za oknem je stresující

Během večerů, kdy je v rozsvíceném pokoji všechno vidět, zase máme pocit nedostatku soukromí. Nikomu není příjemně, když cítíme za zády souseda zkoumajícího, co právě děláme.

Mohutné závěsy se ale do každé místnosti nehodí.

Řešení: Vhodná stínící technika

Rolety na menší a střední okna

Na menší okna doporučujeme rolety. Jedná se o jednoduché řešení, které na rozdíl od záclon a závěsů nezabírá o mnoho více prostoru než okno samotné, dá se však podobně jako záclona barevně a vzorově stylizovat.

Rolety jsou tak dokonalým propojením funkčnosti při zachování elegance.

Vertikální žaluzie jsou ideální pro francouzská okna

Vertikální žaluzie jsou zajímavou volbou pro odstínění od stropu až po podlahu. Dříve byly tyto žaluzie designově velmi strohé a své uplatnění tak nacházely v komerčních prostorách a kancelářích. Dnes už ovšem lze koupit vertikální žaluzie v nejrůznějších barvách a vzorech a lze s nimi tedy kalkulovat při projektování celé místnosti.

Stínící techniku zakupte u www.Garol.cz

Internetový obchod Garol.cz nabízí široký sortiment stínící techniky. Rolety na malá i střední okna, či vertikální žaluzie zakoupíte za rozumné ceny v desítkách barev a vzorů.

Většina zboží je dostupná skladem. Skvělou zprávou je proto garance dopravy do tří dnů. Navštivte obchod na adrese www.garol.cz a přesvědčte se sami!


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář