Umělý ratan je skvělou kombinací vkusu a praktičnosti

Nábytek z umělého ratanu je aktuálně módním hitem. Jedná se o skvělou volbou do exteriérů, kde nemá problém odolávat ani velkým výkyvům počasí.

Vkusný a přitom bezúdržbový

Největší výhodou umělého ratanu jsou jeho nízké nároky na údržbu. Je vyroben z hliníkového jádra, které je kryto odolným polyetylenovým materiálem. Ten na rozdíl od pravého ratanu nemá tendenci praskat, štěpit se, ani měnit odstín. Vydrží teploty od -30 do 85°C, přežije i působení slané vody nebo UV záření. Nevyžaduje ani nanášení speciálních prostředků pro prodloužení životnosti. Stačí jej jen jednou za čas omýt.

Sestava nábytku z umělého ratanu
Umělý ratan – Sestava Malaga

Umělý ratan přitom nabízí velmi podobný design jako nábytek z ratanu pravého. Dá se stejně dobře kombinovat s dřevěným materiálem. Typickým produktem jsou venkovní jídelní soupravy z ratanu kombinující ratan, dřevo a sklo.

Široká variace produktů

Ratanový nábytek neznamená jen zahradní stůl a židle. Zakoupit lze velmi rozmanité druhy zboží včetně sedacích souprav, lehátek, květináčů nebo regálů.

Všechny produkty snoubí vkusný design s praktičností. Své místo tak umělý ratan najde kromě zahrad i ve veřejných prostorách, recepcích hotelů, restauracích a kavárnách. Fantazii se ale meze nekladou a velká část výrobků může směle zkrášlit interiér vaší domácnosti.

Nakupujte na www.teak-shop.cz

Doporučujeme obchod www.teak-shop.cz, který skladem nabízí kvalitní ratanový nábytek za rozumné ceny. V nabídce naleznete sedací soupravy, zahradních setů, ale i romantická dojlehátka, či praktické příslušenství.

Potahy nábytku nabízeného v obchodě mají teflonovou úpravu, která jej chrání před rychlým opotřebením

Doporučujeme využít akční nabídky a výprodeje, kde zakoupíte zboží si s výraznou slevou, která u vybraných kusů překračuje 50 %!


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář