Pískování se využívá také při čištění fasád od graffiti

Jak zajistit, aby fasáda opět vypadala jako nová? Nesmíte ji nechat chřadnout, a naopak se musíte postarat o pravidelnou údržbu. Vyčistit anorganické a organické nečistoty však není vždy úplně snadné, a když se k nim přidá graffiti, kterým fasádu vylepšil místní streetartový umělec, pravděpodobně se neobejdete bez pomoci profesionálů.

Pískování fasád

Odborníci vědí, že odstranění nečistot z fasád a omítek lze provést efektivně. K nejúčinnějším metodám patří pískování neboli tryskání pískem.

Co je tryskání pískem a jaké výhody přináší systém TORBO?

Pískování je inovativní způsob opracování různých povrchů. Využívá se při čištění, ale také při odstraňování starých nátěrových hmot a přípravě materiálu na další rekonstrukční práce. Své o tom vědí technici renomované pražské firmy AXIOM REAL, kteří nedají dopustit na špičkové německé systémy TORBO. Stroje nevytváří emise a nachází uplatnění v interiéru i exteriéru. Díky optimálnímu poměru směsi a vysokému výkonu má mobilní pískování až o 95 % nižší prašnost než klasické tryskání.

Tryskání se využívá při čištění fasád, sanacích, přípravě materiálu před aplikací nátěrových hmot a v mnoha dalších případech. Systémy TORBO umožňují plynulou regulaci intenzity a jsou natolik šetrné vůči opracovávanému povrchu, že vyhovují i vysokým nárokům pro práci na rekonstrukci historických budov.

Jak se vypořádat s graffiti?

Pokud vaši fasádu „vylepšil“ vandal graffiti, obraťte se na AXIOM REAL a domluvte se na příjezdu technika. Ten provede analýzu znečištění, objasní vám pracovní postupy a provede čištění na menším vzorku plochy. Po odsouhlasení cenové kalkulace firma realizuje kompletní vyčištění.

Tryskání pískování

AXIOM REAL nabízí komplexní služby, které zahrnují i ochranu fasády formou anti-graffiti nátěru. Chcete-li se o tryskání – pískování dozvědět více, pokračujte na www.tryskani-piskovani-ars.cz.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář