Předokenní rolety, žaluzie a garážová vrata české výroby, to je LOMAX

Ty nejlepší domy vznikají ve chvíli, kdy jejich majitelé myslí na detaily. Zkuste sladit design svých garážových vrat, okenic, předokenních rolet a žaluzií, vchodových dveří a dalších vnějších architektonických prvků tak, aby vznikla harmonická a přitom dokonale sloužící stavba. S firmou LOMAX je to možné.

O firmě LOMAX, české jedničce nejen na českém trhu

Firma LOMAX je největším českým výrobcem stínící techniky, garážových vrat a příbuzného vybavení domu. Na našem trhu působí již od roku 1992, může se tedy na poměry České republiky těšit velmi bohaté historii.

lomax-nahled

Hlavním důvodem, proč se firmě LOMAX daří po dlouhé roky odolávat konkurenci, je sázka na kvalitu. Můžete se vždy spolehnout na precizní řešení, které je ve většině domů realizováno na míru, k tomu má LOMAX profesionální CNC stroje a vyškolené řemeslníky.

Z tuzemska se postupně působení firmy rozšířilo také na Slovensko, do Německa, Rakouska a Polska. Během posledních let uvedla firma několik převratných novinek, přitom si i přes inovace udržuje stálou kvalitu, což potvrzuje záruka 10 let na křídlo garážových vrat a 5 let na poháněcí motorek.

Sortiment firmy LOMAX

Podívejme se podrobněji na sortiment společnosti LOMAX. Jak již bylo řečeno, velká část realizací probíhá na míru, každý má totiž na domu něco atypického – zaměření je zdarma, ať už se jedná o velikost garážových vrat, oken, či vjezdových bran. LOMAX vám vyhotoví výrobek přesně dle vašich potřeb, vybírat přitom můžete z palety 2500 barev a skleněných a nerezových prvků.

Předokenní rolety

Předokenní rolety poměrně dobře známe z letních dovolených u moře, kde jsou zcela standardní výbavou všech domů a apartmánů. V posledních letech se však i díky firmě LOMAX prosazují také u nás.

Jaká je jejich největší výhoda? Jsou umístěny z venkovní strany oken, slunce je tak odstíněno ještě dříve, než pronikne skrz okno do vaší místnosti. Díky tomu je zajištěna dokonalá regulace teploty v místnosti. A funguje to i opačně – při zimním unikání teploty z místnosti skrz okna.

Předokenní rolety LOMAX

Velkou výhodou také je, že není nijak omezeno větrání v místnosti, rolety můžete nechat plně zatažené a otevřít okna. Skrz malé štěrbiny proudí do místnosti čerstvý vzduch, přitom skrz ně do místnosti neproniknou komáři a hmyz.

Od LOMAXu získáváte pětiletou záruku na nové rolety včetně pohonného motorku (rolety tedy neovládáte ručně, ale pohodlně stiskem tlačítka).

Předokenní žaluzie

Na velmi podobném principu fungují i předokenní žaluzie, opět se jedná o prvek umístěný vně oken, čímž je zajištěna větší efektivita při regulaci teploty uvnitř místnosti.

Předokenní žaluzie LOMAX

Žaluzie sice neochrání v noci před hmyzem, zato však nabízí lepší možnosti regulace denního stínění. Díky náklonu lamel, o který se automaticky starají instalovaná čidla, můžete místnost zastínit jen částečně a nechat tak místnost mírně ohřívat či více ochlazovat dle požadované teploty, případně přepnout na manuální ovládání a nastavit náklon dle vaší potřeby.

Opět získáváte nadstandardní záruku 5 let.

Garážová vrata

Garážová vrata LOMAX

Garážová vrata nabízí LOMAX v několika variantách: sekční, posuvná, rolovací a dvoukřídlá. Vybírat můžete z mnoha vzhledů od klasického bílého plastu s dekorem přes různé barevné varianty až po imitaci povrchů jako je dřevo. Garance na křídlo vrat je 10 let, na pohonnou jednotku pak 5 let.

Prozkoumejte kompletní nabídku firmy LOMAX na www.LOMAX.cz.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář