Klidná atmosféra a večerní pohoda v obývacím pokoji s vhodnými doplňky

Jak nastolit doma večer u televize tu správnou atmosféru „rodinného krbu“? Hlavní je zařídit si soukromí a komfort. Pořiďte si potřebné doplňky a užívejte si ničím nerušené večery v rodinném kruhu.

coffee-1174199_1920

Jak nastolit soukromí

Asi to všichni známe, večer se setmí, my rozsvítíme světla a najednou k nám vidí zvenku úplně všichni. Ti navíc s oblibou pozorují, co právě děláme a na setmění se tak vyloženě těší. Proto je nutné na okna nainstalovat stínidlo, které ve výhledu sousedům bude bránit.

Možností existuje několik od tradičních závěsů až po také již poměrně klasické žaluzie. Do módy se také začínají pomalu vracet okenice, které dávají i moderním stavbám tradiční duch, dvojnásob to platí na venkově. Na pomezí mezi závěsem a žaluziemi jsou moderní řetízkové rolety, které se ovládají velmi podobně jako žaluzie, avšak jsou látkové a dají se tak také velmi dobře barevně sladit se zbytkem místnosti podobně jako závěsy, jako žaluzie se zase dají zcela shrnout a schovat.

Jak večer větrat bez nebezpečí vniknutí hmyzu

Když chcete večer vyvětrat a máte rozsvíceno, budete mít obvyklý problém s hmyzem: Do místnosti vám začnou prolétávat drobné i větší mušky, můry, brouci, hlavně pak ale komáři. Ideálním řešením jsou hliníkové sítě proti hmyzu, které vám umožní větrat večer dle potřeby, přitom budete moci zůstat zcela v klidu, protože hmyz nebude mít šanci. Díky hliníkové konstrukci jsou navíc velmi odolné a nehrozí jejich protržení. Sítě lze konstruovat i jako rolovací, průchodnost tak v případě potřeby blokována není.

A kde se uvelebit

Když už máte zařízené soukromí, zbavili jste se hmyzu, stačí se jen pohodlně uvelebit a se sklenkou vína si užívat večerní rodinnou atmosféru. Chybí vám k ní poslední věc – dokonalá pohovka. Pokud vás netrápí finance, doporučujeme vám pohodlné sedačky na míru, můžete si tak sestavit zcela vlastní kus nábytku, který bude přesně odpovídat vašim nárokům. A večerní pohodu nic nezkazí.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář