Semena exotických rostlin objednáte i v ČR

Máte zálibu v pěstování nevšedních rostlin, ale trápí vás problém se získáním sazenic nebo semínek? Dnes už si starosti dělat nemusíte. Díky novému obchodu ZasadTo.cz seženete semínka exotických rostlin rychle a jednoduše.

Široká nabídka druhů semínek konopí

Obchod ZasadTo.cz se může pochlubit bohatým sortimentem, dominantní sekci

Semena konopí
Rostlina konopí (Foto: ZasadTo.cz)

tvoří semena konopí. Zakoupit lze desítky druhů semenných bank od těch levnějších až po výběrové.

Kromě klasických feminizovaných semen jsou velkým lákadlem semena samonakvétací (v nabídce označená pojmem Autoflowering). Taková semena mají výhodu v tom, že rostliny samy rychle vykvetou.

Pamatujte na to, že semena marihuany lze zakupovat pouze pro sběratelské účely, nikoli za účelem pěstování na sklizeň.

Další rostliny v nabídce obchodu

Chilli papričky

Chilli semínka jsou tříděna do kategorií dle stupně pálivosti (od mírně pálivých po pekelně pálivé). Rostlinu původem z amerického kontinentu tak dnes máte doma při objednání z pohodlí domova. Na zahradě tak můžete sami vypěstovat desítky druhů této pálivé zeleniny.

Masožravé rostliny

Velká exotika se skrývá typicky v semenech masožravek. Na ZasadTo.cz zakoupíte semínka mucholapek, rosnatek, špirlic a tučnic.

A mnoho dalšího…

V obchodě si můžete zakoupit semena kaktusů, asijské zeleniny, ale i českých bylinek. Ze semínek si můžete nechat doma vyrůst banánovník, arašídy, bonsaje, chmel, růže, či slunečnice. V obchodě ZasadTo.cz se fantazii meze nekladou.

Výhody nákupu na ZasadTo.cz

Zasaďto.czKromě sortimentu pro e-shop hovoří i jednoduchý přehledný design se spoustou fotografií. Při objednání nad 500 Kč máte dopravu zdarma, kromě toho dostáváte při objednání 2 sad semínek 3. balení zdarma.

Neváhejte a navštivte www.ZasadTo.cz a pochlubte se ostatním svou exotickou zahradou.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář