České kliky Cobra: Zakupte kování u lokálního výrobce

Chystáte se instalovat dveře, ale ještě nemáte vybrané dveřní kování? Proč se neobrátit na českého výrobce dveřních klik Cobra! Podívejte se s námi, jakou nabídkou se Cobra prezentuje.

Na českém trhu již 20 let

Dveřní kování značky Cobra má na českém trhu již 20letou tradici. Za tuto dobu si firma dokázala vybudovat dominantní pozici na trhu. Kliky Cobra dnes patří k tomu nejlepšímu, co můžete na našem trhu sehnat.  Hovoří pro ně tisíce fungujících dveřních kování v českých a slovenských interiérech.

Klika Cobra 1

Nabízené produkty: Vybere si skutečně každý

Nabídka čítá stovky typů klik a pokrývá přání většiny zákazníků. Naleznete zde jak rozetové, tak štítové kliky, oba zástupci pak mají modely ze všech materiálů nejrůznějších designů.

Zakoupit můžete kliky vyrobené z cenově dostupného hliníku, či dražší produkty z nerezu, které však disponují větší životností a působí masivnějším dojmem.

Co takhle klasické kované kování?

Bydlíte na chalupě, máte chatu, či zahradní sklípek? Spolu se staršími zástavbami se jedná o ideální adepty na pořízení kovaných klik. Kované kliky nabídnou nezaměnitelný pocit ruční práce, ale i ohromnou bytelnost a odolnost ve venkovních prostorách.

Kovaná klika Cobra

Proč zvolit právě kování Cobra?

Kliky Cobra přestavují jedinečnou kombinaci kvality za dostupnou cenu. Díky tomu si firma dokázala vybudovat za 20 let působení na tuzemském trhu nezanedbatelné  renomé.

Kromě toho nabídne prakticky veškeré zboží skladem, vše je odesláno do 24 hodin. Na vybrané výrobky je pak garantována záruka 5 let.

Něco pro náročné: Luxusní kování

Speciální část nabídky tvoří luxusní kování. Jedná se o kliky na dveře s vytříbeným designem. Vynikají jedinečným zpracováním, nejlepšími materiály a dlouhou životností.


Zde můžete mít reklamu trvale za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář