Kvalitní dílenský nábytek od českého výrobce

Práce jde lépe od ruky, když máme vhodné vybavení a zázemí. Nikomu se nechce do práce, ani když jde o koníček, čeká-li ho nejprve několik minut hledání správného vrtáku, klíče, barvy… Jak si zorganizovat domácí dílnu, či profesionální pracoviště? Obraťte se na experta.

Pracovní stoly náhled

O společnosti POLAK CZ, s. r. o.

Firma byla založena v roce 1991 a výrobou dílenského nábytku se začala zabývat o tři roky později. Postupem času se z malé rodinné dílny stal jeden z největších výrobců dílenského nábytku v ČR.

V současnosti je výroba dílenského nábytku zautomatizována v moderním výrobním závodu a díky promyšlenému konceptu, vysoké kvalitě a výrobním kapacitám se výrobce může pochlubit dodávkami vybavení do řady nadnárodních koncernů, jejichž dílenské zázemí je vybaveno také výrobky společnosti POLAK CZ.

Výrobní linky naleznete v Opatově v Pardubickém kraji.

Výrobní portfolio nábytkové divize POLAK CZ

Sortiment je pro přehlednost dělen do dvou skupin: dílenský nábytek a vybavení šaten. Výhodou většiny produktů je jejich vzájemná kompatibilita, která umožňuje snadné kombinování, či zpětné rozšíření stávajícího řešení a snadné řešení na míru bez výrazně se zvyšujících nákladů.

Dílenský nábytek POLAK CZ

Dílenské stoly

Základnou každého kutila i dělníka je dílenský ponk. Ty nabízí firma POLAK CZ, s. r. o. v několika variantách pro splnění různých potřeb zákazníků. Ve výsledku tak i přes sériovou výrobu může každý stůl plnit jiné požadavky. Na přání zákazníka lze měnit vybavení stolu, materiál a zpracování desky apod.

Pracovní stůl

Kovové skříně na nářadí, vozíky

Další typickou součástí dílny jsou kovové skříně na nářadí. I zde vyniká vyráběný sortiment např. vysokou variabilitou rozmístění polic, možností volby dveří plechových, či prosklených dveří, k dispozici je také možnost posuvného zavírání do míst s omezeným prostorem.

Pracovní skříně

Potřebujete-li něco menšího, mohou vám stačit dílenské zásuvkové skříně, jež jsou taktéž součástí výrobního programu firmy. Opět je lze do značné míry sestavit dle konkrétních požadavků zákazníka. Očekáváte-li větší mobilitu, vsadíte na dílenské vozíky. Dle provedení mohou mít podobu zásuvkové skříně na kolečkách, ale v nabídce jsou i vozíky bez bočnic, tedy nekryté police s vysokou mobilitou.

Vybavení šaten POLAK CZ

Kovové šatní skříně

Plechové šatní skříně nenaleznou uplatnění jen v podnicích, kde je pro zaměstnance převléknutí nezbytné, ale i mnoha veřejných prostorách. Firma POLAK CZ, s. r. o. vybavuje svými skříněmi velké české akvaparky a plavecké stadiony, školy, tělocvičny, či kulturní zařízení.

Provedení je uzpůsobeno požadavkům, může se tak jednat o skříň, do které se pohodlně vejde na ramínku zavěšený oděv, zavazadlo i boty, ale také o menší boxovou skříňku na uložení osobních věcí.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář