Samolepky na zeď zkrášlí váš interiér

Zdá se vám, že zdi vašich interiérů působí poněkud jednotvárným dojmem? Toužíte jim vdechnout novou nevšední atmosféru? Hledáte řešení, které by bylo levné a zároveň praktické? Vyzkoušejte unikátní samolepky na zeď, které se nyní můžete pořídit v akci 1+1 zdarma nabízené na našich webových stránkách!

Proměna vašeho bytu za několik minut

Doplňky do interiéru kočky
Doplňky do interiéru kočky

Samolepicí dekorace jsou jedním z hitů posledních let. Jedná se o bezkonkurenčně nejjednodušší způsob, jak dosáhnout proměny vašich pokojů – postačí vám k tomu několik minut a nepotřebujete žádné speciální nástroje. Nejsou určené pouze k lepení na zeď, ale můžete je použít také na okna, dveře, nábytek, zrcadla, spotřebiče, obklady či dlažbu. Podle potřeby je můžete snadno odstranit a přilepit na jiné místo.

Vyberte si z rozsáhlé nabídky motivů

Nabídka samolepek do interiéru bytu je opravdu nesmírně pestrá. Můžete si zvolit nejrůznější abstraktní motivy, lidské postavy, květinové a rostlinné vzory, sportovní a hudební témata, nápisy či vánoční dekorace. Dětem určitě uděláte velkou radost dětskými samolepkami s motivy jejich oblíbených postaviček nebo zvířátek – velké popularitě se těší např. samolepka na zeď Krteček.

Fantazii se meze nekladou

Nálepky na stěnu jsou standardně vyráběny ve třech různých rozměrech: L, XL a XXL. Největší velikost většinou zaujímá plochu přes 1 m2, takže ji můžete použít i pro dekoraci rozsáhlejších zdí. Pokud by vám nevyhovoval žádný z nabízených rozměrů, můžete si nechat vyrobit samolepku přímo na míru vašim potřebám. Na přání si ovšem můžete nechat zhotovit také svůj vlastní motiv samolepky na zeď. Velkou výhodou je také možnost volby barvy samolepky z téměř 30 nabízených odstínů.

Akční nabídka 1+1 zdarma pro návštěvníky našeho webu

Pro návštěvníky našich webových stránek je určena speciální akční nabídka. Při zakoupení samolepky v internetovém obchodě www.samolepkynazed.cz vám bude poskytnuta akční sleva 1+1 zdarma. Ze zobrazeného menu si jednoduše vyberete typ samolepky podle motivu nebo místa, do kterého bude určena. Ve většině případů si můžete zvolit z 28 barevných provedení a z 3 standardních velikostí. Samolepku je možné také zrcadlově převrátit. Na závěr nezapomeňte do poznámky vaší objednávky uvést název našeho webu HobbyRecepty.cz!


Zde můžete mít reklamu trvale za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář