Objednejte si stavební materiál on-line

Pryč jsou doby, kdy jste jezdili pro stavební potřeby do kamenných prodejen. Dnes si můžete vše zakoupit po internetu a nechat zavést po celé ČR zdarma až k pozemku. Kdo takové služby nabízí? V tomto článku naleznete výběr ze sortimentu obchodu StavbaOnline.cz.

Plechové střešní krytiny: Trend současnosti

Plechová krytina střechy je v poslední době stále používanější metodou zastřešení budov. Vyniká svou nízkou hmotností a vysokou odolností proti všem přírodním podmínkám. Kromě příznivé váhy, která ulehčí nosné konstrukci, potěší i cenou.

Design přitom dnes za klasickými betonovými taškami nezaostává, zakoupit ji lze v mnoha barvách i tvarech a dokonale tak krytinu sladit se zbytkem stavby.

OSB desky: Pro podlahy, střechy…

OSB desky, kladivo, hřebíky a hobliny

OSB desky jsou určené pro použití v interiéru (někdy však i v exteriéru). Jedná se o desky lisované z třísek. Vynikají svou pevností a širokými možnostmi použití. Můžete s nimi podbít střechu, použít je jako podlahu, lešení, šalování, nábytek, obložení. Meze v tomto případě klade pouze vaše fantazie. O OSB deskách jsme napsali podrobný článek v našem starším článku.

Sádrokartonové desky: Nezbytný prvek interiérů

Sádrokarton je pak již prvek čistě interiérový. V novostavbách klasický pomocník, který vyniká širokými možnostmi tvarování – lehce změníte ráz místnosti. Při obložení zdí a stropů sádrokartonové desky vytvářejí praktický prostor pro prostrčení kabelů, který lze používat i zpětně a vyhnete se tak pozdějšímu vrtání zdi přes půl místnosti.

Sádrokarton vyniká svou nízkou hmotností, snadnou manipulací a možnostmi přizpůsobení.

Nakupte vše potřebné na StavbaOnline.cz

Všechno prezentované nářadí zakoupíte v obchodě StavbaOnline.cz. Šetřete stavební náklady ještě před začátkem stavby samotné! Nakupte na internetu materiál levněji a nechte si jej ZDARMA dovést po celé ČR!


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním: