Potřebujete pomoci s úsporou za energie? Zkuste E.ON Rádce

Technologie v oblasti energií se neustále vyvíjejí. Zpravidla přinášejí vyšší efektivitu a s ní spojenou nižší spotřebu a náklady. Běžní lidé však již prakticky nemají šanci se v širokém spektru řešení vyznat. Zeptat se však zdarma můžete těch nejpovolanějších. Zkuste novou službu E.ON Rádce.

eon-radce

S čím mi E.ON Rádce pomůže?

Služba se věnuje čtyřem uceleným okruhům: úspora energií, alternativní doprava, ekologie a chytrá domácnost. V rámci jednotlivých skupin jsou soustředěny všechny dotazy, na které už se ptal někdo před vámi.

Kolik peněz ušetříte při používání LED žárovek místo alternativních typů? Jakou návratnost bude mít nově pořízený plynový kotel místo kotle spalujícího uhlí? Jak funguje pasivní dům? Úspora energií se pro vás rázem stane jednoduchou záležitostí, protože odpovědi na své otázky máte díky E.ON Rádci doslova na dlani.

Pracovníci se ale zaměřili i na náročnější témata věnující se aktuální legislativě. Jasno budete mít v přidělování dotací, spočítáte si i návratnost přechodu na solární ohřev. Ekologie se tak může díky dostupným informacím stát silnou stránkou vaší domácnosti. Odpovědi naleznete i na otázky, které si dnes kladou jen opravdoví technologičtí nadšenci. Vysvětleny jsou například možnosti ovládání domácích spotřebičů na dálku – třeba přes mobilní telefon. Při odchodu do práce v chytré domácnosti můžete zcela vypnout vytápění a ohřev teplé vody, načež si je zapnete až několik desítek minut před návratem domů. Chytrá domácnost se s E.ON Rádcem konečně dostává i mezi laickou veřejnost.

Co když na stránkách nenajdu řešení svého problému?

Jestliže máte dotaz, na který jste nenašli odpověď s ani pomocí integrovaného chytrého vyhledávání, jste pro E.ON Rádce tím nejcennějším návštěvníkem. Cílem služby je totiž pokrýt všechny myslitelné otázky v oblasti úspory energie, ekologie a technologického pokroku v oboru.

Svůj dotaz proto můžete položit přímo na stránkách E.ON Rádce. Váš dotaz bude každý všední den mezi 9.00 a 16.30 obratem zodpovězen. Pokud navíc pracovníci přijdou na to, že na stránkách E.ON Rádce se skutečně na daný problém nenachází uspokojivá odpověď, téma detailně zpracují a přidají do databáze.

Komu je E.ON rádce určen?

Služba E.ON Rádce je určena úplně všem, není nutné být klientem společnosti. Stačí navštívit internetové stránky projektu a začít čerpat informace dle libosti. Zpoplatněné není ani zasílání vašich vlastních dotazů. Tak nečekejte a vydejte se vstříc úsporám, moderním technologiím a ekologii.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář