Pořiďte si kuchyňské pomocníky, kteří vám zpříjemní vaření i pečení a budou pracovat za vás

Technické vymoženosti a inovace nám pomáhají v mnoha oblastech usnadnit práci. Stejně tak se zdokonalují i kuchyňské spotřebiče. Víte kupříkladu, co umí food processory? Pokud ne, pojďte si o nich přečíst. A nejen o nich…

ovocné a zeleninové saláty

Práce v kuchyni může být zábavná

Jestliže si pořídíte kvalitní spotřebiče, vaření vás bude skutečně bavit. Důkazem jsou například důmyslné food processory. Díky nim vytvoříte úhledné plátky z jakýchkoli druhů zeleniny, ovoce a to v mnoha tloušťkách.

Např. Food Processor KtichenAid 5KFP1644ER, který je nyní k dostání se slevou 9%, disponuje novým systémem pro přesné krájení surovin. Oceníte externí ovladač nastavení tloušťky plátků, dostatečně širokou plnicí trubici 3 v 1, kde se vejdou i velké kusy ovoce či zeleniny ať už v horizontální, nebo vertikální poloze. Měkké i tvrdé suroviny přesně nakrájí nože v originálním provedení. I volba rychlosti plátkování je důležitá, proto se dá zvolit dvě možnosti rychlostí.

Krájení je možné také na kostičky. Proti nechtěnému cákání a protékání pomůže ultra-těsnící kroužek i uzamykatelný systém. Celý food processor je odolný, robustní a stabilní, motor přestože je výkonný, překvapí svým tichým chodem. Součástí jsou 3 pracovní mísy o objemu 4l, 2,4l a 1l. Skutečně skvělý pomocník k sekání ovoce, zeleniny, bylinek, strouhání či šlehání.

Kuchyňské roboty i mixéry

Navštívíte-li stránky Spotrebice-whirlpool.cz, ve stejném designu, jako je výše uvedený food processor zde najdete i mixéry nebo kuchyňské roboty. Řada Kitchen Aid je spolehlivá a vzhledově originální. Podívejte se na recenze spokojených zákazníků a vyberte si sety spotřebičů, které vás nezklamou po mnoho let užívání. Využít můžete lákavé slevy, spolehlivý a rychlý servis, ale také dopravu na mnoho spotřebičů zdarma.

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář