Římské rolety změní Váš domov k nepoznání

Obdivujete moderní italský styl bydlení? Chcete si v tomto stylu zařídit svůj domov? Římské rolety jsou to pravé pro Vaše okna!  Pojďte se na tento moderní prvek stínící techniky podívat blíže.

Italská inspirace rolet pro Váš domov

Římské rolety Rolrols
Římské rolety Rolrols

Pokud jste se pustili do zvelebování či zařizování svého bydlení v italském stylu, Vaší pozornosti by rozhodně neměli ujít římské rolety. Proč? Protože se jedná o neobyčejně elegantní, a zároveň praktické řešení, jak zastínit okna a další prosklené plochy. Římské rolety dokážou změnit k nepoznání každý interiér a naplnit jej útulnou atmosférou s nádechem romantiky. Na rozdíl od klasických rolet se nenavíjejí, ale skládají směrem vzhůru. Mezi další přednosti římských rolet velice komfortní ovládání (řetízkem či motorovým pohonem v kombinaci s dálkovým ovládáním) a snadná údržba. Každou paní domu jistě zaujme, že římské rolety lze dokonce i prát. Stejně jako možnost výběru z mnoha krásných látek.

Také Vás římské rolety okouzlily? Více fotografií najdete na stránkách www.rolrols.cz, na kterých můžete poslat i nezávaznou poptávku.

Dalším zajímavým prvkem stínící techniky jsou látkové rolety, které mají v našich domácnostech již své místo. Jsou praktické jak pro montáž, tak i samotné použití a aktuální nabídka vzorů a látek je velice široká, vybere si opravdu každý.

Bezpečnostní prvek rolet jsou předokenní rolety, které jsou v chladných měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů.  Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás předokenní rolety zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytvoří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám také poskytují optimální zvukovou izolaci.

Jak vidíte, rolety mají své místo jak v interiéru, tak v exteriéru.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář