Vlastní dům na klíč za cenu nájmu? Jde to a ve špičkové kvalitě

Rádi byste bydleli ve vlastním rodinném domě, který je postaven dle nejmodernějších trendů, je ekologický a přitom cenově dostupný? Přečtěte si o certifikovaných zděných domech a dřevostavbách na klíč. Vaše sny se mohou stát skutečností dříve a levněji, než si myslíte.

Domy na klíč

Proč si pořídit dům na klíč?

Domy na klíč jsou řešením pro každého, kdo chce bydlet rychle, levně, bez starostí a přitom maximálně pohodlně. Pokud se rozhodnete pro stavbu na klíč, vyberete si z katalogu „hotové“ řešení domu. Odpadají návrhy domu s architektem, neřešíte otázky jako umístění oken, dveří, elektroinstalací apod.

Celá stavba je díky tomu velmi rychle realizovatelná a vy přitom řešíte jen minimum problémů. Výsledkem je hotový dům připravený k bydlení. Díky standardizovaným postupům máte jistotu, že celá stavba je „vyladěná“, bude dodržen termín dokončení, máte garantovanou záruku od jednoho dodavatele (za všechny stavební prvky ručí jedna firma, nikoli větší počet menších dodavatelů, kteří mohou házet vinu jeden na druhého) a cena je také nižší než při stavbě domu na míru.

Dřevostavbu nebo zděný dům?

Vyhotovit si můžete nechat dva druhy staveb – certifikovanou kanadskou dřevostavbu, nebo švýcarský zděný dům. Jaké jsou výhody a nevýhody těchto řešení?

Vlastnosti dřevostaveb

Dřevostavby jsou zpravidla variantou, kterou lze postavit mnohem levněji a rychleji než zděný dům. Přitom nemusí platit, že se jedná o horší řešení. Dřevostavby už dávno nejsou staročeské „roubenky“, jedná se o moderní ekologické konstrukce velmi často stavěné v severských zemích (v Evropě, Kanadě, USA i jinde).

Dřevostavba může být připravena k bydlení během několika měsíců, materiály jsou dnes ohnivzdorné, mají dobré izolační vlastnosti a při správné péči odolávají škůdcům i plísním.

Vlastnosti zděných domů

Klasické zděné domy přesto co do komfortu dřevostavby zpravidla převyšují, dřevostavby samozřejmě nemohou v oblasti požární odolnosti zděný dům překonat, zděný dům také lépe drží teplo v zimě, má lepší zvukové izolační vlastnosti, kvalitní dům navíc vydrží stovky let. Stavba je však nákladnější a samozřejmě není tak šetrná vůči přírodě jako dřevostavba.

Dům na klíč nebo hrubou stavbu?

Kladete si otázku, zda si nechat postavit dům na klíč nebo jen druhou stavbu? A jaký je v tom vlastně rozdíl?

Co je dům na klíč?

Dům na klíč je zjednodušeně řečeno řešení, kdy dodavatel zhotoví stavbu do posledního detailu. Vyberete si typ domu v katalogu a „čekáte na klíče“. Stavba je tak kompletní včetně oken, fasády, vnitřních podlah, obkladů apod.

Často je plně zařízená i koupelna, ostatní místnosti jsou však bez nábytku a spotřebičů. Velká výhoda je, že celý systém je postaven jednou firmou, která ručí sama za všechny práce.

Co je hrubá stavba?

Hrubá stavba oproti tomu zahrnuje pouze „kostru“ samotného domu a základní zednické práce. Stavby tak obvykle nemají okna, dveře, fasádu, podlahy ad. Mají ale postavené obvodové zdi i příčky. Na stavbě je dokončena střecha včetně krytiny.

Hrubou stavbu volí zákazníci v případě, že chtějí na zbývající „řemeslnické“ práce zvolit jiného dodavatele, případně si dům dokončit svépomocí, nebo zkrátka potřebují z důvodu financí jen hrubou stavbu a zbytek dokončí např. další rok.

Často se nechává zděná hrubá stavba přes zimu „vymrznout“, což v budoucnu zajistí lepší vlastnosti celé stavby (dům nebude po dokončení ještě „pracovat“ a překvapovat vás prasklinami v omítce, podlaze apod.).

Proč zvolit řešení od DDnK.cz?

Doporučujeme domy a dřevostavby na klíč od www.ddnk.cz, kteří nabízí desítky standardizovaných dřevostaveb i zděných domů na klíč, či v podobě hrubé stavby. Proč zvolit tyto služby?

O firmě Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o.

Firma Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. je lídrem na poli technologií zděných domů a dřevostaveb na klíč. Jejím cílem je spokojené bydlení vás, klientů.

Na stavbu poskytuje 3 roky záruku na jakoukoli poruchu ve stavbě, 10 let záruku na konstrukci domu a 33 let záruku na střechu a střešní systém. Za několik měsíců můžete bydlet domě, který bude sloužit několika generacím. A to i díky špičkovému týmu firmy.

Tým společnosti

Každou činnost ve společnosti řídí zkušený profesionál, od řídícího manažera se 17 lety zkušeností v marketingu a projektovém managementu, přes ředitele výstavby s více než 30 lety zkušeností včetně velkých projektů jako rekonstrukce celých pražských ulic nebo hromadnou výstavbou rodinných domů, až po zkušenou architektku, která působí na trhu od roku 1998 a má za sebou stovky realizací rodinných nízkoenergetických domů na klíč.

Nedílnou součástí týmu jsou také odborníci na financování, ředitelka úvěrových operací a zkušený bankovní ředitel.

Chytré financování: Dům za cenu českého nájmu

Společnost vám pomůže nastavit hypoteční úvěr tak, že nebude splácet měsíčně více, než kolik byste platili za pronájem. Navíc garantují povinnost pouze 11 splátek ročně, takže vám zbydou finance na vánoční dárky, nebo letní dovolenou.

Domy na klíč

Můžete tak mít nadstandardní bydlení doslova za cenu měsíčního českého nájmu.

Katalog nabídky staveb na klíč od DDnK.cz

Na webu firmy si můžete prohlédnout katalog nabízených staveb. Vždy je uvedena základní cena zděného domu na klíč a cena dřevostavby na klíč, případně cena měsíční splátky. Zobrazit si samozřejmě můžete i cenu hrubé stavby.

Jaká je výbava domu?

Rodinné domy na klíč jsou zpravidla dodávány s plně vybavenými koupelnami, plovoucími podlahami, podlahovým topením v koupelně, pravou pálenou taškou Tondach, v případě cihly pravou pálenou cihlou POROTHERM a izolačními trojitými a dvojitými skly oken značky VEKRA.

Certifikované technologie

Dřevostavby jsou staveny dle mezinárodního standardu SOLID WOOD CONSTRUCTION. Společnost drží mnoho certifikátů z oblasti kvality výstavby, zdravotní nezávadnosti stavby, nízkoenergetického provozu, projektového řízení výstavby a mnoha dalších kanadských, švýcarských, britských i mezinárodních certifikátů.

Jak firmu kontaktovat?

Společnosti můžete oslovit přes webové stránky www.ddnk.cz, na telefonním čísle 607 407 507 nebo osobně v Ocelářské ulici v Praze (vedle O2 arény) či v Hradci Králové na Ulrichově náměstí.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

One Comment - Napsat komentář

Přidejte komentář