Zahradní nářadí Fiskars – nekompromisní kvalita

Chystáte se naštípat dřevo, prořezat a ostříhat stromky nebo porýt zahradu? Potřebujete prokypřit záhony, vykydat hnůj, shrabat listí, odklidit sníh nebo si jenom zamést před vlastním prahem? Ve všech těchto případech je pro vás ideální volbou zahradní nářadí Fiskars s více než 350letou tradicí!

Pilky Fiskars

Oblíbenými produkty v sortimentu zahradního nářadí jsou pilky Fiskars. Můžete si vybrat mezi dvěma základními typy, kterými jsou rámová pila a zasouvací pilka. Rámová pila využívá energii vynakládanou tahem i tlakem a dobře ji oceníte i při řezání silnějších větví nebo malých kmenů. Zasouvací pilka se vám osvědčí při řezání čerstvého dřeva a větví v tažné poloze. Pokud pilku zrovna nepoužíváte, můžete ji plně zasunout do držadla.

Sekery Fiskars

FISKARS sekera X25
FISKARS sekera X25

Velké popularitě se těší také sekery Fiskars, které jsou k dispozici v nové modelové řadě X s nesmírně kvalitním a elegantním provedením. Čepel sekery je vyrobena z kvalitní uhlíkaté oceli a je pokryta kluznou vrstvou, která zvyšuje účinnost sekání. Do topůrka je zalisována pomocí plastu, takže se nemusíte obávat jejího vypadnutí. Patu čepele můžete využívat pro zaražení plastového, dřevěného nebo hliníkového klínu. Díky svému elegantnímu designu si sekery Fiskars vysloužily ocenění „Reddot Design Award – best of the best 2010“.

Štípání dřeva je hrou…

Mezi nejoblíbenější sekery Fiskars modelové řady X patří velká štípací sekera X25, která si dobře poradí i s velkými špalky a se sukovitým dřevem. Čepel sekery je speciálně tvarována do konvexního tvaru, aby se do dřeva správně zarazila. Těžiště je umístěné přímo v čepeli, což umožňuje štípat dřevo s větší intenzitou a přesností. Ergonomické topůrko vám skvěle padne do ruky a nemusíte se obávat nepříjemných zpětných rázů.

Nakupujte levně a kvalitně!

Nejvýhodněji si můžete tuto sekeru zakoupit v internetovém obchodu www.LEVNEelektro.cz, a to za necelých 1 200 Kč včetně DPH. Plátí to také o veškerém ostatním sortimentu zahradního nářadí Fiskars – od pilek, nožů, zahradních nůžek, palic až po vidle, rýče, hrábě, lopaty, hrabla nebo košťata. Nízké ceny nejsou zdaleka jedinou předností tohoto obchodu, o čemž svědčí prestižní certifikát ShopRoku 2012 – finalista.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář