Šatník od adidas pro sportovní a volnočasové aktivity

Tepláková souprava adidas

Přišel podzim a zima na sebe nenechá dlouho čekat. Čeká nás tak obvyklá kontrola šatníku a nákupy. Adidas je stálicí mezi výrobci sportovních teplákových souprav, bot či batohů. Nabídne oděv pro každou aktivitu – od houbaření po lyžování.

Kalhoty adidas

Typické kalhoty a tepláky se třemi pruhy na nohavicích. Kalhoty adidas se staly naprostým základem každého šatníku a pronikly až za hranice módy – kdo nikdy neslyšel o vtipu Čím víc pruhy, tím víc adidas?

Tepláky adidas využijete při tréninku, turistice či procházce. Starší kusy pak obvykle naleznou své uplatnění při podzimních pracích na zahradě, uklízení sněhu nebo běžkování. Vždy se budete cítit pohodlně a v teple.

V kolekci naleznete sportovní kalhoty i ve tříčtvrteční variantě nebo speciální sadu nepromokavých tepláků s funkcí CLIMALITE. Vyberete si z mnoha střihů a barev určených pro muže, ženy i děti.

Teplákové soupravy

Nejčastěji si zákazníci pořizují tepláky v soupravě s mikinou, případně bundou. Za zvýhodněnou cenu díky tomu získají moderní sladěný oděv, který nikdy nezklame. Tři pruhy už nebudou zdobit pouze Vaše nohavice, ale i rukávy. Vaše tepláková souprava adidas tak dá všem najevo, že si ceníte kvality a komfortu ověřené značky.

adidas Originals

Kolekce adidas Originals čítá klasické oblečení, boty a doplňky

Taška adidas Originals
Taška adidas Originals

pro volný čas. Nejedná se tak o výbavu určenou přímo ke sportu, jako spíše k volnočasovým aktivitám. Nákupem výrobku adidas Originals získáte stylový doplněk se zaručenou kvalitou a komfortem. Typickým znakem kolekce je klasické logo se třemi pruhovanými listy.

Nabídka obsahuje pánská i dámská trička, mikiny, bundy. Ty můžete doplnit o kalhoty či tepláky vyzívajícími svými pruhy. Školáci či turisti si vyberou praktický batoh, dámy sportovně vyhlížející kabelku, do které krásně zapadne nová peněženka.

Chybí už jen téměř legendární boty adidas Originals a podzimní klima nás nemůže rozhodit. V zimě pak ještě dokoupíme hřejivou šálu, rukavice, čepice a froté ponožky. Žádné počasí nebude nyní překážkou.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář