Zajímáte se o módu? Podívejte se, jaké pánské mikiny jsou aktuálně trendy!

Je samozřejmostí, že ve společnosti dbáte o svůj vzhled včetně svého oděvu. Běžně všichni řešíme, jak se oblékneme do práce, do divadla, ale i při návštěvě přátel nebo příbuzných. Řešíte ale i svůj šatník i během volnočasových aktivit? Pokud ne, měli byste to změnit. I na zahradě totiž můžete během podzimu vypadat skvěle. Jaké pánské mikiny jsou aktuálně v módě?

Oslníte ještě mikinou s výrazným potiskem?

Mikiny dlouhodobě patřily k oděvům, kde byl velký prostor věnován kreativnímu potisku. Fotografie, vzory, texty… I na nejkvalitnější mikiny se ještě před pár lety tisklo kde co. V poslední době však tento trend ustupuje, a i u mikin začínají mezi zákazníky vítězit minimalistické jednobarevné kusy, kde potisk zaujímá jen malou část textilu – typicky v podobě malého loga výrobce vlevo na hrudi.

Na druhou stranu existují i značky, kde výrazný potisk je prakticky součástí identity dané značky. Mikiny Adidas jsou stále trendy a s výrazným potiskem přes celou přední část či s pruhy přes ruce neuděláte chybu. Mikiny Adidas můžete koupit na následujícím odkazu: https://answear.cz/h/adidas-mikiny.html

Udržitelnost je trendy. Jaké „frčí“ barvy a materiály?

Také do sektoru módy ve velkém pronikl trend udržitelnosti. Projevuje se to jak ve volbě materiálů, tak v barvení textilu. V případě mikin například velmi často narazíte na kombinaci bavlny, elastanu a recyklovaného polyesteru. Objevovat se začíná i recyklovaná bavlna.

Na ústupu jsou syté barvy – fialová, tmavě modrá či výrazná červená. Místo toho se do popředí dostávají velmi jemné světlé barvy, které na někoho mohou působit jako „vybledlé“. Je to dáno použitím šetrnějších přírodních barviv či menším množstvím barviv umělých. Kvůli tomu je sice barva méně výrazná, avšak výroba textilu je šetrnější k životnímu prostředí. Právě díky trendu udržitelnosti se do módy světlé odstíny dostaly.

Jaký zvolit střih a doplňky?

V případě střihů se mnoho nezměnilo. Trendy jsou stále především „klokanky“, tedy mikiny s kapucí a kapsou na břiše. Velmi populární jsou i jejich obdoby se zipem, které jsou o něco praktičtější, nicméně zejména pohledem mladších zákazníků méně stylové.

A jak je to s doplňky? I k neformálnímu oblečení, jakým je mikina, si můžete vzít stylové hodinky Tommy Hilfiger, v teplých podzimních dnech se s vyhrnutými rukávy mikiny budou na ruce skvěle vyjímat. Chybu neuděláte ani s výraznějším řetízkem, stylovými slunečnými brýlemi a jeansy či tepláky ve stejné barvě. Jednobarevné teplákové soupravy se totiž letos vrací do módy!


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář